• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

10 günLük yumurta...

ihanetinßedeLi21

New Member
ArkadaşLar önceLikLe S.a . . . çift karaoğLanımın yumurtaLarının 10.günü bugün...

tahminen 7-8-9 gün sonra çıkacakLar...Kendileri süpürge çöpü iLe etrafını örttüLer...

Size soracağım soru şu

Acaba doğdukLarında bizim yapmamız gereken bir şey var mı yoksa annesi ve babası yeterLi mi ?

Cevap: 10 günLük yumurta...

Ve aleyküm esselam. yumurtadan çıktıktan sonra sizin yapacağınız bişey yok yavrulara, anne babanın güzel beslenmesini sağlayın yeterli. bazı besiciler yavru çıktıktan 10 gün sonra ve yavru tüylerini belli etmeye başlayınca bazı ilaçlar kullanırlar ama yıllardır güvercin beslememe rağmen böyle bir uygulama yapmadım ve açıkçası bir zararını da görmedim. Acizane tavsiyem ana babasını güzel beslemeniz yeterli. Rabbime emanet olun sağlıcakla kalın

Fatih BALAS

Kadirli/OSMANİYE - Yetkili Bölge Temsilcisi

ArkadaşLar önceLikLe S.a . . . çift karaoğLanımın yumurtaLarının 10.günü bugün...

tahminen 7-8-9 gün sonra çıkacakLar...Kendileri süpürge çöpü iLe etrafını örttüLer...

Size soracağım soru şu

Acaba doğdukLarında bizim yapmamız gereken bir şey var mı yoksa annesi ve babası yeterLi mi ?
Saygıdeğer Gönül Dostu Süleyman bey, Sitemiz KUŞ DİYARI'nın Nezih ve Saygın Aile Ortamına Hoşgeldin...

Değerli dostumuz Kağan beyinde söylediği gibi yapmanız gereken tek şey anne babayı sağlıklı ve güzel bir şekilde beslemek onlar gerekli şekilde yavrularını besleyeceklerdir.Rabbim yavrularınızın sağlıklı şekilde yumurtadan çıkmasını ve büyümesini nasip etsin İnşallah.Diyarbakırdaki bütün gönül dostlarımıza saygılar selamlar.Allaha emanet olun...

ihanetinßedeLi21

New Member

Kağan Ve Fatih abime çok teşekkürLerimi iLetiyorum çok sağoLun biLgiLeriniz için... Ben kuş besLemeye bu araLar başLadım ve tahmin edeceğiniz gibi acemiyim. İnşallah sizLerin yardımıyLa iyi bir kuşçu oLacağım...

Yardımız ve konuyu dikkate aLdığınız için tekrar teşekkür ediyorum Allaha emanet oLun. :)

Seyit KORKMAZ

İSTANBUL - Yetkili Bölge Temsilcisi

Süleyman bey üyeliğiniz ve sayfanız hayırlı uğurlu olsun sizleri böyle güzel ortamolan kuşdiyari aile gönül sitemiz de görmek bizleri son derece mutlu etmiştir İNŞAALLAH YAVRULARINIZ SAĞLIKLI ŞEKİLDE BÜYÜR arkadaşlar gerekenleri söylemiş kendinize iyibakın ALLAHA emanet olun ist selamlar tüm diyarbakırdaki dostlarımıza