• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

BeN & BeYaZ ÇiÇi

genckuscu

New Member
[video=youtube;Aenp-dYKNnc]http://www.youtube.com/watch?v=Aenp-dYKNnc[/video]
Arkadaş yan çekmişti idare edin bu kuş u Ben Yurt Dışına gittiğimde AmCam Satmış Çok aradım geri bulamadım Tam Bi Dost Canlısı Kuşdan ileri bi arkadaş gibidi benimle :) elimde omuzumda ağzımdan yem alması insan sevgisi oluşmuş bi kuş idi Neyse Dost lar İyi Seyirler 2 sene öncenin video su

Anıl KAMIŞ

DİYARBAKIR - Yetkili Bölge Temsilcisi
Cevap: BeN & BeYaZ ÇiÇi

Mehmet Bey kardeşim bence çok güzel bir videoymuş. Keşke bu insan canlısı çiçe şuanda sizle beraber olsaydı. Herşeyin hayırlısı. Diyarbakır'dan selamlar.

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ

Değerli Kardeşim;

Anıl kardeşiminde belirttiği gibi herşeyin hayırlısı olsun abim.Sen çok iyi bir insansın,daha birçok kuşlar yetiştirirsin.Kendine çok iyi bak Allah'a emanet ol değerli kardeşim benim.

Mehmet Ali KADIOĞLU

GAZİANTEP - Yetkili Bölge Temsilcisi - Güvercin Sa

Mehmet inanki çitçiler çok cana yakınlar elbette sevdiyin olunca bir başka oluyorlar, Ellerine sağlık güzel olmuş.

Şenol ATAV

İSTANBUL - Yetkili Bölge Temsilcisi

maşallah çok güzel yetiştirmişsin meğine sağlık

genckuscu

New Member

Mehmet Bey kardeşim bence çok güzel bir videoymuş. Keşke bu insan canlısı çiçe şuanda sizle beraber olsaydı. Herşeyin hayırlısı. Diyarbakır'dan selamlar.
Aynen Anıl KArdeş KAtılıyorum Sana Hayırlısı Olsun Ne Diyelim Selamlar

Değerli Kardeşim;

Anıl kardeşiminde belirttiği gibi herşeyin hayırlısı olsun abim.Sen çok iyi bir insansın,daha birçok kuşlar yetiştirirsin.Kendine çok iyi bak Allah'a emanet ol değerli kardeşim benim.
İNŞALLAH Abim Dediğin gibi olur zaman la artık İyi insanlığa Gelince Birazda Siz Gibi iyi Dostları Tanıdığım içindir Belkide Sende Kendine iyi bak Güzel Abim ALLAH a emanetsin Selam ve Saygılar

Mehmet inanki çitçiler çok cana yakınlar elbette sevdiyin olunca bir başka oluyorlar, Ellerine sağlık güzel olmuş.
evet aynen abim dediğin gibi çiçi ler baya yakınlar evcil ler daha doğrusu diğer kuşlara eşleştirirsen iyi bir çici ye hiç bi kuşçu asla yok demez bildiğim neyse selam ve saygılar abim

maşallah çok güzel yetiştirmişsin meğine sağlık
Tşkler ŞEnol Bey Daha Güzelleri ni Rabbim Sana kısmet eder inş Selam ve Saygılar kendine iyi bak

Moderatörün son düzenlenenleri: