• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

BİR BAKARMISINIZ ARKADAŞLAR

Kadir Sola

New Member
Selam aleyküm öncelikle abiler ablalar ben güvercin beslemek istiyorumda yerim yok evim 5katlı bına ustu çatı orda imkan yok bahce var ve cok buyuk ama kapısız neler önerırsınız suanda saten muhabbet beslıyorum kafeste tavsıyelerınızı beklıyorum saygı ve sevgilerler...

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ
Cevap: BİR BAKARMISINIZ ARKADAŞLAR

Selam aleyküm öncelikle abiler ablalar ben güvercin beslemek istiyorumda yerim yok evim 5katlı bına ustu çatı orda imkan yok bahce var ve cok buyuk ama kapısız neler önerırsınız suanda saten muhabbet beslıyorum kafeste tavsıyelerınızı beklıyorum saygı ve sevgilerler...
Değerli Kadir Kardeşim;

Öncelikle aile ortamımıza hoşgeldiniz,üyeliğiniz hayırlı olsun.Bahsettiğiniz binanın damında besleme şansınız yoksa bahçeye sağlam bir kümes yapıp çok iyi önlem almalısınız.Umarım güzel güvercinleriniz olur ve güzel günlerde beslersiniz.Kendinize çok iyi bakın Aydın'daki tüm gönül dostlarına selamlar saygılar abim Allah'a emanet ol.

gülcik63

New Member

öncelikle üyeliğin hayırlı olsun aramıza hoş geldiniz kadir bey eğer yeriniz yoksa ve bolkon varsa marangoza 100'e 150 cm ebatında bir kümes yaptırabilirsin zira ben böyle başladım

Anıl KAMIŞ

DİYARBAKIR - Yetkili Bölge Temsilcisi

Hüseyin Kardeşime ben de katılıyorum. Balkonuna uygun ölçülerde, katlı bir kümes yaptırarak bu güzel hobiye başlayabilirsin. Çünkü ben de öyle yapmıştım. Şimdi ise bir arkadaşın yanında yaklaşım 40 metre karelik bir kümes buldum. Orada istediğim gibi, istediğim kadar kuş besleyebilirim diye düşünüyorum.

aliosman

New Member

Aramıza hoş geldin ,balkon iyi fikir...