• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

FORUMA NASIL RESİM EKLERİM ? / ÇOK ÖNEMLİ , MUTLAKA OKUYUN !!!

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ
Saygıdeğer Kuş Diyarı Ailesi;

Buradan Resim Proğramımız ile ilgili gerekli bilgileri sizlerle paylaşmak istedim.Bildiğiniz üzere tamamen sitemiz
Kuş Diyarı'na özel resim yükleme proğramı kurmuş bulunuyoruz.Bu proğram resim anlamında sadece sitemize resim yüklemek için resimlerin URL
'sini almak amaçlıdır,bu kesinlikle böyle bilinmelidir.Saygıdeğer dostlarım,yani şunu izah etmeye çalışıyorum.

Resim yükleme proğramına aldığınız resimler sitede değil,sadece resim proğramında görünmektedir.Sitede görünmesi için,sitemizde ilgili bölümde önce bir konu açmalısınız veya zaten varsa konunuz,olan konunuza proğramımızdan aldığınız resim URL'sini yani adresini konuya eklemelisiniz.Değilse,Resim proğramımıza eklediğiniz resimler boş kalabalıktan başka bir işe yaramayacağını bilmenizi isterim,yani resimleriniz sadece resim proğramında kalacaktır.Adresini aldığınız resimlerin FORUMLAR İÇİN HOTLİNK başlığı altındaki URL'sini kopyalayarak,konunuzdaki sayfanın en alt bölümünde bulunan (Hızlı
Cevap Paneli) bölümüne yapıştırıp,(cevapla) butonuna basmalısınız,resim sayfanıza düşecektir.Bu konuya çok özel hassasiyet göstermenizi ümit ediyor,hepinize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.Kendinize çok iyi bakın ALLAH'a emanet olun.

NOT: Saygıdeğer Kuş Diyarı ailesi,yinede hala sorun yaşayacak olursanız,şahsıma veya Yetkili Bölge Temsilcisi arkadaşlarımıza telefonla ulaşıp yardım alabilirsiniz.

Fatih BALAS

Kadirli/OSMANİYE - Yetkili Bölge Temsilcisi
Cevap: FORUMA NASIL RESİM EKLERİM ? / ÇOK ÖNEMLİ , MUTLAKA OKUYUN !!!

ilk önce resimlerimizin boyutlarını 800x600 olarak ayarlarsak resimleri yüklememiz daha çabuk ve kolay olacaktır.

1.ADIM

2.ADIM

3.ADIM

Şenol ATAV

İSTANBUL - Yetkili Bölge Temsilcisi

çok güzel bi açıklama olmuş elinize emeginize saglık saygı deger üstatlarım allaha emanet olun saygılar slmlar

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ

Değerli kardeşim;

Vermiş olduğun emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Senide yorduk kusura bakma hakkını helal et.Kendine çok iyi bak ALLAH'a emanet ol.

Fatih BALAS

Kadirli/OSMANİYE - Yetkili Bölge Temsilcisi

çok güzel bi açıklama olmuş elinize emeginize saglık saygı deger üstatlarım allaha emanet olun saygılar slmlar
Değerli kardeşim;

Vermiş olduğun emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Senide yorduk kusura bakma hakkını helal et.Kendine çok iyi bak ALLAH'a emanet ol.

Şenol usta değerli mesajından dolayı sana çok teşekkür ederim.Bütün dostlarımıza saygılar selamlar.Allaha emanet olun...

Değerli Fatih abim yorulmak yok ailemiz için ne yapsak azdır.Katkım olduğu için mutlu oluyorum ve severek yapıyorum çalışmalarımı abi.Bütün dostlarımıza saygılar selamlar.Allaha emanet olun...