• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

HİNDİ ÇEŞİTLERİ

Fatih BALAS

Kadirli/OSMANİYE - Yetkili Bölge Temsilcisi
[video=youtube_share;TM3tjMMNODE]http://youtu.be/TM3tjMMNODE[/video]

[video=youtube_share;X6aKDEPHfsg]http://youtu.be/X6aKDEPHfsg[/video]

Fatih BALAS

Cevap: HİNDİ ÇEŞİTLERİ

[video=youtube_share;In5s7r6JQW0]http://youtu.be/In5s7r6JQW0[/video]

[video=youtube_share;3Hpl0oGcx3o]http://youtu.be/3Hpl0oGcx3o[/video]

Fatih BALAS

[video=youtube_share;n6FmEqxChH0]http://youtu.be/n6FmEqxChH0[/video]

[video=youtube_share;iebLp5IeLhY]http://youtu.be/iebLp5IeLhY[/video]

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ

Değerli kardeşim;

Ellerine emeklerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkür ederim.Hindiler maaşallah hepside çok güzeller,Rabbim sahiplerine tüğünce hayrını görmelerini ve sağlıklı güzel günlerde beslemelerini nasip etsin inşallah.Bu değerli paylaşımların devamını bekliyoruz.Kendine çok iyi bak Osmaniye'den Kadirli'deki tüm Kuş Sevenlere,ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI gönül dostlarımıza selamlar saygılar,ALLAH'a emanet ol.

kurtoglu

New Member

maşalllah cok guzeller bende almayı dusunuyorum ama saolsun bahcede durdurmuyolar

Fatih BALAS

Değerli kardeşim;

Ellerine emeklerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkür ederim.Hindiler maaşallah hepside çok güzeller,Rabbim sahiplerine tüğünce hayrını görmelerini ve sağlıklı güzel günlerde beslemelerini nasip etsin inşallah.Bu değerli paylaşımların devamını bekliyoruz.Kendine çok iyi bak Osmaniye'den Kadirli'deki tüm Kuş Sevenlere,ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI gönül dostlarımıza selamlar saygılar,ALLAH'a emanet ol.
maşalllah cok guzeller bende almayı dusunuyorum ama saolsun bahcede durdurmuyolar
Değerli Fatih abim ve Mehmet kardeşim değerli yorumlarınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ederim.Bütün gönül dostlarımıza saygılar selamlar.Allaha emanet olun...

Turhan ÖNDER

New Member

Kaç cins hindi var cevap alamadım ama zevkle videolar izledim mest oldum ilgililere sonsuz teşekkürler.Vakit olsa da hep uğraşabilsek.Hamd olsun ne güzel şeylerle ilgileniyorsunuz.Allah tefekkürünüzü ilm ve amelinize dolayısı ile ahretinize mal etsin cennet manzaraları olarak seyrettirsin inşaallah.

Kutlay KARAHAN

New Member

Son videodaki hindilerin adı [h=1]Red Bourbone Hindisi,[/h]Bartın da öğretmen arkadaşta var, yumurtalarını yurtdışından getirmiş
ve 2 hindiside şimdi gurka yatmış ama altında yumurta yokmuş :)

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ

Kaç cins hindi var cevap alamadım ama zevkle videolar izledim mest oldum ilgililere sonsuz teşekkürler.Vakit olsa da hep uğraşabilsek.Hamd olsun ne güzel şeylerle ilgileniyorsunuz.Allah tefekkürünüzü ilm ve amelinize dolayısı ile ahretinize mal etsin cennet manzaraları olarak seyrettirsin inşaallah.

Saygıdeğer Turhan ağbeyim;

Öncelikle ellerinden öper,hürmetlerimi sunarım.Saygıdeğer ağbeyim,kuş sevenlerin buluşma noktası olan ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI'na hoşgeldiniz,üyeliğiniz hayırlı olsun.Sizler gibi gönül dostlarının KUŞ DİYARI aile ortamında olması bizler için onur verici bir durumdur.Sitemizin bu nezih ve saygın aile ortamında herşey sizler içindir,yapmamız gereken ne varsa bizler buradayız ve tüm ekip arkadaşlarımızla sizler için her şeyin en güzelini yapmak ve sergilemek adına büyük bir özen ve hassasiyetle çalışmaktayız.Saygıdeğer ağbeyim,bu bağlamda siz değerli gönül dostlarımızdanda o güzel paylaşımlarınızı beklediğimizi belirtir,saygılar sunarız.Osmaniye'den Antalya'daki tüm kuş sevenlere,ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI gönül dostlarımıza selamlar saygılar,ALLAH'a emanet ol.

Fatih BALAS

Turhan abi İnanın bende bilemiyorum kaç çeşit Hindi var.Ama hepside birbirinden güzel hayvanlar.Beğenmenize çok sevindim Rabbim sizede en güzellerini beslemeyi nasip eder İnşallah.Değerli yorumunuzdan ve güzel sözlerinizden dolayı çok teşekkür ederiz.Kendinize iyi bakın.Antalyadaki bütün gönül dostlarımıza saygılar selamlar.Allaha emanet olun...

Fatih BALAS

Son videodaki hindilerin adı Red Bourbone Hindisi,

Bartın da öğretmen arkadaşta var, yumurtalarını yurtdışından getirmiş
ve 2 hindiside şimdi gurka yatmış ama altında yumurta yokmuş :)
Kutlay bey ellerinize sağlık değerli paylaşımınızdan ve verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederiz.Manisadaki bütün gönül dostlarımıza saygılar selamlar.Allaha emanet olun...