• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

Hint Bülbülüm Yardımcı Olursanız Sevinirim...

Captainson

New Member
Merhaba Arkadaşlar.
Ben Evren.
Ben 1 Ay Önce 2 Tane Hint Bülbülü Aldım.
Büyük Bir Kafesleri Var.
Hatta 2 Tane Yumurtaları Oldu 2 Gün Önce.
Ama Yumurtladıktan Sonra Gövdesindeki Tüyler Döküldü.
Hem Dişinin Hem Erkeğin.
Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Videosu;
[video=youtube_share;ym7ZbpabZWY]http://youtu.be/ym7ZbpabZWY[/video]

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ
Cevap: Hint Bülbülüm Yardımcı Olursanız Sevinirim...

Değerli Evren Kardeşim;

Öncelikle,kuş sevenlerin buluşma noktası olan ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI'na hoşgeldiniz,üyeliğiniz ve sayfanız hayırlı olsun.Sizler gibi gönül dostlarının KUŞ DİYARI aile ortamında olması bizler için onur verici bir durumdur.Sitemizin nezih ve saygın aile ortamında herşey sizler içindir,yapmamız gereken ne varsa bizler buradayız ve tüm ekip arkadaşlarımızla sizler için her şeyin en güzelini yapmak ve sergilemek adına büyük bir özen ve hassasiyetle çalışmaktayız.

Değerli kardeşim
,ellerine emeklerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş.Katılım ve paylaşımlarınızdan dolayı şahsım ve KUŞ DİYARI sitemiz adına çok teşekkür ederim.Maaşallah Rabbim esirgesin kuşlarınız çok güzeller,Rabbim tüğünce hayrını görmenizi ve sağlıklı güzel günlerde beslemenizi nasip etsin.Bu güzel paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz inşallah.Kendinize çok iyi bakın Osmaniye'den bölgenizdeki tüm kuş sevenlere,ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI gönül dostlarımıza selamlar saygılar,Allah'a emanet olun.

aliosman

New Member

geçmiş olsun...

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ

Değerli Kardeşim;

Bu bölüm ile ilgilenen değerli kardeşimiz Mustafa AÇKI bey bir takım işlerinden dolayı site ile gerektiği şekilde ilgilenemediğinden bu tür sorularınız cevap konusunda gecikiyor bunun farkındayız ve bundan dolayı siz değerli üyelerimizden çok özür diliyoruz ama en kısa zamanda sizlerin sorunları ile zamanında ve gerektiği şekilde ilgilenebilecek ve bu konular ile ilgili gerekli zamanı bulunan uzman bir görevli arkadaşımızı sizlerin hizmetine vereceğiz inşallah.Bu konuda bizlere çok uzun olmamak şartı ile biraz zaman vermenizi ümit ediyor,şahsım ve yönetimimiz adına saygılar sunuyorum.

Not: Bu konu ile ilgili pek bilgi sahibi değilim ama sanırım tüğ dökümünde değiller ise,yuvanın içerisinde yumurtaların durumu ile alakalı tüğ dökmüş olabilirler.

muratbey

New Member

GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM.