• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

KISSADAN HİSSE

mayhem

Administrator
Yönetici
Cevap: KISSADAN HİSSE

Ne oldu Fatih bey sıkıntın mı var. Demek insan verdiği sözleri tutmayınca tehdit ile mi halledeceğini zannediyorsun. Zaten sözünün erini tutmayan insana da bu yakışır. Ben senin şahsına ve kişiliğine hiç bir saygısızlık ve terbiyesizlik yapmadım. Ama sen bana yaptın ben sana hiç bir koşul ve şart sunmadan kurduğum siteyi menfaat beklemeden şifreleri ve bütün hakları ile teslim ettim niye seni sözü özü bir insan bildiğimden karşılığında da ne istedim sadece sitenin üst köşesine ismimin yazılması. Hatta bunu sen teklif ettin söz verdin. ama maalesef bunu yapacağına tehditte bulunarak karakterini ve kişiliğini bir kere kaha ortaya koydun helal olsun sana eğer sana ufacık bir hakkım geçmiş ise helal etmiyorum. öteki dünyada da elim iki yakanda olacak ne istiyorsan onu yap sanada o yakışır atana anana rahmet. Saygılarımla
Murat bey.. bu siteyi görsel ve işlevsel olarak bu hale ben getirdim.. en az 2 ay fatih abimle sabahladık yazılımsal(gerçek anlamda sitenin açılışına müzik eklemek gibi değil :)-bunu anlamış olmanız gerekiyor...) olarak bir kaç şey kodladık harici.. Bu site benim sistemsel kontrolünü devraldığım günden bu yana sitemizde hiç bir anlamda kazanç sağlanılmadı bu saatten sonra da sağlanmayacağından adım gibi eminim.. sitemizin amaç konusunda ticari bir geliriniz olduğundan sitemizde yöneticilik rütbesini alamazsınız.. bunun dışında fatih abimle çalıştığımız zamanlarda "Hosting" adı altında "Bandwidth" yetmediği bahanesi ile tahsil edilen ücretlerinde hesabını nasıl ödersiniz bilemiyorum... bu güne kadar lokasyon kaynaklı kesintiler donmalar yaşanmıştır fakat hiç bir zaman "Bandwidth" yetmemesi gibi bir durum söz konusu olmamıştır.. ;)

yani bu atasözünü şöyle açalım...

Baba oğul bir dağ vermiş kendinin olmayan...
oğul gecelerce çalışmış hem o dağı satın almış hemde o dağı bağ yapmış...
baba bağın salkım salkım üzüm verdiğini görünce..........

yani fatih abime tek bir laf kondurmam. bu konuda beni bu konuya bir şey yazma diye de çok uyardı.. foruma yazdığım ilk mesajında böyle olmasını istemezdim..

Moderatörün son düzenlenenleri: