• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

MALATYA GÜVERCİNLERİ

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ
Cevap: MALATYA GÜVERCİNLERİ

Değerli kardeşim;

Ellerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkür ederim.Bu değerli paylaşımların devamını bekliyoruz inşallah.Kendine çok iyi bak Osmaniye'den Kadirli'deki tüm Kuş Sevenlere ve tüm gönül dostlarımıza selamlar saygılar,ALLAH'a emanet ol.

Fatih BALAS

Kadirli/OSMANİYE - Yetkili Bölge Temsilcisi

Değerli kardeşim;

Ellerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkür ederim.Bu değerli paylaşımların devamını bekliyoruz inşallah.Kendine çok iyi bak Osmaniye'den Kadirli'deki tüm Kuş Sevenlere ve tüm gönül dostlarımıza selamlar saygılar,ALLAH'a emanet ol.
a.s.Fatih abi mesajın ve güzel düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ederim.Kendine iyi bak.Allaha emanet ol.Saygılar selamlar...

Şenol ATAV

İSTANBUL - Yetkili Bölge Temsilcisi

ben besledim bu ırktan göze hitap eden güzel bi ırk taklacı olmalarıda cabası güzel bi paylaşım eline saglık usta

Fatih BALAS

ben besledim bu ırktan göze hitap eden güzel bi ırk taklacı olmalarıda cabası güzel bi paylaşım eline saglık usta
Usta mesajın ve güzel düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ederim.Kendine iyi bak.Allaha emanet ol.Saygılar selamlar...

ozgur06

New Member

bende 1 ay once uzun arastırmalar sonucu bulundugum ilde ( ankara ) bulamadıgım için internet uzerinden 2 cift edindim aslında 1 cift aldım ilk basta ama 2 kusda dişi cıkınca 2 tane daha erkek almak zorunda kaldım simdi es aldılar biri yumurtlamak uzere .butun arkadaslara hayırlı sezonlar dilerim.

Fatih BALAS

bende 1 ay once uzun arastırmalar sonucu bulundugum ilde ( ankara ) bulamadıgım için internet uzerinden 2 cift edindim aslında 1 cift aldım ilk basta ama 2 kusda dişi cıkınca 2 tane daha erkek almak zorunda kaldım simdi es aldılar biri yumurtlamak uzere .butun arkadaslara hayırlı sezonlar dilerim.
Saygıdeğer Gönül Dostu Özgür bey, Sitemiz KUŞ DİYARI'nın Nezih ve Saygın Aile Ortamına Hoşgeldin...

İnşallah aldığınız kuşlar hayırlı olur.Rabbim bolluğunu ve sağlıklı günlerde beslemenizi nasip etsin.Resimlerini kareleyip bizlerlede paylaşırsanız çok memnun oluruz.Ankaradaki dostlarımıza saygılar selamlar.Allaha emanet olun...

Özhan VURAL

KİLİS/GAZİANTEP - Yetkili Bölge Temsilcisi

Degerli abim çok güzel bir paylaşım olmuş ellerıne emegine saglık.Kilisten selamlar saygılar..

Fatih BALAS

Degerli abim çok güzel bir paylaşım olmuş ellerıne emegine saglık.Kilisten selamlar saygılar..
a.s.Özhan kardeşim mesajın ve değerli düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ederim.Kilisli dostlarımıza saygılar selamlar.Allaha emanet olun...