• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

mehmet ali kurtoğlu - paylaşım

kurtoglu

New Member
Cevap: mehmet ali kurtoğlu - paylaşım

arkadaşlar ben bunu denedim denedikten sonra ben bunu nasıl daha önce farketmemişim dedim sizlerlede paylaşmak istedim. hepinize saglıklı yavru alma nasip etsin allahım...

Şenol ATAV

İSTANBUL - Yetkili Bölge Temsilcisi

güzel bi paylaşım olmuş eline emegine saglık verdigin bilgiler için sagolasın allaha emanet ol görüşmek üzere saygılar

kurtoglu

New Member

yardımcı olabildiysek o yeter bıze saygılar sevgilerrr...

Özhan VURAL

KİLİS/GAZİANTEP - Yetkili Bölge Temsilcisi

Mehmet bey çok güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkür ederiz.Kilisten selamlar saygılar..

Fatih BALAS

Kadirli/OSMANİYE - Yetkili Bölge Temsilcisi

Mehmet kardeşim ellerine sağlık değerli paylaşımın için çok teşekkür ederiz.Kırıkhandaki dostlarımıza saygılar selamlar.Hepiniz Allaha emanet olun...

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ

Değerli Mehmet Ali kardeşim;

Öncelikle kuş sevenlerin buluşma noktası olan ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI'na hoşgeldiniz,üyeliğniz ve sayfanız hayırlı olsun.Sizler gibi gönül dostlarının KUŞ DİYARI aile ortamında olması bizler için onur verici bir durumdur.Sitemizin bu nezih ve saygın aile ortamında herşey sizler içindir,yapmamız gereken ne varsa bizler buradayız ve tüm ekip arkadaşlarımızla sizler için her şeyin en güzelini yapmak ve sergilemek adına büyük bir özen ve hassasiyetle çalışmaktayız.

Değerli kardeşim,ellerine emeklerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş,katılım ve paylaşımlarından dolayı şahsım ve KUŞ DİYARI sitemiz adına çok teşekkür ederim.Bu güzel paylaşımların devamını bekliyoruz.Kendine çok iyi bak,Osmaniye'den Kırıkhan'daki tüm kuş sevenlere,ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI gönül dostlarımıza selamlar saygılar,ALLAH'a emanet ol.