• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

ŞANLIURFA DA GÜVERCİN DERNEGİ

KEŞPİRPOSTA

New Member
MERHEBE ARKADAŞLAR BENİM KAFAMA TAKILAN BİR SORU VAR ? ŞANLIURFADA SAYILARI HER GEÇEN GÜN ARTAN GÜVERCİN SEVDALILARI VAR FAKAT URFAMIZA YAKIŞIR BİR DERNEKYOK BUNU EN KISA ZAMANDA NASILBİR ÇÖZÜME KAVUŞTURA BİLİRİZ HEM CİDDİ HEMDE ZEVKLİ BİR HALE GETİRELİM ÇABASINDAYIM .BENİM İSTEGİM ŞANLIURFADA DA BİR DERNEK KURULSUN

Cevap: ŞANLIURFA DA GÜVERCİN DERNEGİ

öncelikle aramıza hoş geldiniz hayırlı olsun. dernek kurulmasını istediğinizi beyan etmişsinizde siz dernek kurmak için mi yardım istiyorsunuz yoksa derneğin başkaları kursun mu demek istiyorsunuz onu tam anlayamadım. dernek kurmadım daha önce yalnız konunun hukuki anlamında elimden gelen yardımı yapmaya hazırım . osmaniyeden urfadaki gönül dostlarına sevgi ve selamlar.

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ

Değerli kardeşim;

Bencede çok iyi olur,bu konuda bir çalışma yapmanız gerekir el ele verip.Değerli dostum Mehmet Kağan kardeşim,sanada çok teşekkür ederim konuya olan yaklaşımından dolayı,ALLAH razı olsun senden.Değerli kardeşlerim,tüm kuş sevenlere,ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI gönül dostlarımıza selamlar saygılar,ALLAH'a emanet olun.

rica ederim Fatih abim elimizden gelen bişey olursa üzerimize düşen vazifeyi naçizane yerine getirmeye gayret ederiz Rabbimin izniyle. tüm gönül dostlarına saygı ve selamlar

KEŞPİRPOSTA

New Member

ŞANLIURFADA Kİ ARKADAŞLAR DERNEK KURSALAR BİZDE HİÇ VAKİT KAYBETMEDEN ÜYE OLURUZ .

KEŞPİRPOSTA

New Member

HANGİ ŞARTLARI TAŞIMAK GEREKİR MEVZUATI NASIL ÖĞRENE BİLİRİZ ?SAYGILAR SUNARIM

Dernekler kazanç paylaşma dışında Kanunlarla yasaklanmamış belirli ve ortak bir gayeyi gerçekleştirmek üzere en az 7 gerçek kişinin bilgi ve çalışmalarını sürekli olarak birleştirmeleri suretiyle kurulur.
Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip ve 18 yaşını bitirmiş olan herkes, önceden izin almaksızın dernek kurabilir.
DERNEK KURMAK İÇİN GEREKLİ BELGELER
Dernek kurucularının imzalarını taşıyan 4 adet Dernek Kuruluş Bildirisi,
Dernek kurucuları tarafından hazırlanmış ve imzalanmış 4 adet Dernek Tüzüğü,
Dernek kurucularının ikişer adet onaylı nüfus cüzdan örneği.
Kurucuların birer adet adli sicil belgeleri, · Kurucuların ayrı ayrı düzenledikleri dernek kurucusu olabilme şartlarını taşıdıklarını belirten imzalı beyannameleri,
Geçici Yönetim Kurulu Üyeleri ile yazışma ve tebligat almaya yetkili kişilerin adı, soyadı, adreslerini ve imzalarını belirten liste,
Kurucular arasında yabancı tebalı kimseler varsa bunların Türkiye'de ikamet etme hakkına sahip olduklarını gösterir belgelerin onaylı örnekleri,

Yukarıda sayılan belgeler 4 er nüsha hazırlanarak dilekçeye ekli olarak mülki amire verilir.

Abdulhakim bey bu bulgiler yeterli olur sanırım derneklerin kuruluşu hakkında kısa bi bilgi olarak yapabileceğimiz başka bişey olursa söylemeniz yeterli elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

Fatih BALAS

Kadirli/OSMANİYE - Yetkili Bölge Temsilcisi

Mehmet bey ellerinize sağlık bilgilendirme adına yapmış olduğunuz değerli paylaşımınız için teşekkür ederiz.Saygılar selamlar.Allaha emanet olun...

KEŞPİRPOSTA

New Member

ABİ TEŞEKKÜRLER ÇOK SAGOLUN İNSANLARA GÜVERCİN VE DİĞER HAYVANLARI SEVDİRMEYİ AMAÇ EDİNMİŞİM . ALLAHIN YARRATIĞI BÜTÜN VARLIKLARI KORUMAK VE KOLLAMAK BİZİM ASIL VAZİFEMİZ SAYGILAR SUNARIM .