• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

ŞARABİ Olarak Bilinen Irak Kökenli Kuşlar

Özhan VURAL

KİLİS/GAZİANTEP - Yetkili Bölge Temsilcisi
Cevap: ŞARABİ Olarak Bilinen Irak Kökenli Kuşlar

Degerli abi güzel paylaşımların için çok teşekkür ederiz.

demirayak

New Member

vay be zamanında 4 çift vardı bende..... aç gözlüler bu kuşlar iyi değil gallep bunlar... sen bunu bana ver ben sana iyilerini getirim diyerek acemiliğimden bilgisizliğimden insanlığımdan ve güvenimden istifade ederek bana bir çift gerçek bi cami galleb i getirdiğini hiç unutmuyorum...

değerli kardeşim eline emeğine sağlık çok güzel bi paylaşım...devamını bekliyoruz inşallah..

Şenol ATAV

İSTANBUL - Yetkili Bölge Temsilcisi

emeğine sağlık abi yine çok güzel paylaşımlar sundun bize rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inş bu güzel paylaşımların devamını bekliyoruz görüşmek üzere allaha emanet ol saygılar slmlar

fatih

New Member

abi emeklerine sağlık nekadar güzel kuşlar ekliyorsun .aeo.

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ

Değerli kardeşim;

Ellerine emeklerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkür ederim.Kuşlarda maaşallah hepside çok bakımlı ve çok güzeller,Rabbim sahiplerine tüğünce hayrını görmelerini ve sağlıklı güzel günlerde beslemelerini nasip etsin inşallah.Bu değerli paylaşımların devamını bekliyoruz.Kendine çok iyi bak Osmaniye'den Şanlıurfa'daki tüm Kuş Sevenlere,ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI gönül dostlarımıza selamlar saygılar,ALLAH'a emanet ol.

Seyit KORKMAZ

İSTANBUL - Yetkili Bölge Temsilcisi

Kardeşim ellerine sağlık sahibi tüylerince hayrını görsün ist selamlar

şafrakaragöz_6363

New Member

güzel bir paylaşım olmuş farklılık her zaman iyidir emegınıze saglık
Degerli abi güzel paylaşımların için çok teşekkür ederiz.
vay be zamanında 4 çift vardı bende..... aç gözlüler bu kuşlar iyi değil gallep bunlar... sen bunu bana ver ben sana iyilerini getirim diyerek acemiliğimden bilgisizliğimden insanlığımdan ve güvenimden istifade ederek bana bir çift gerçek bi cami galleb i getirdiğini hiç unutmuyorum...

değerli kardeşim eline emeğine sağlık çok güzel bi paylaşım...devamını bekliyoruz inşallah..
emeğine sağlık abi yine çok güzel paylaşımlar sundun bize rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inş bu güzel paylaşımların devamını bekliyoruz görüşmek üzere allaha emanet ol saygılar slmlar
abi emeklerine sağlık nekadar güzel kuşlar ekliyorsun .aeo.
Değerli kardeşim;

Ellerine emeklerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkür ederim.Kuşlarda maaşallah hepside çok bakımlı ve çok güzeller,Rabbim sahiplerine tüğünce hayrını görmelerini ve sağlıklı güzel günlerde beslemelerini nasip etsin inşallah.Bu değerli paylaşımların devamını bekliyoruz.Kendine çok iyi bak Osmaniye'den Şanlıurfa'daki tüm Kuş Sevenlere,ayrıca nezih ve saygın aile ortamı ile tüm kuş sevenlerin merkez sitesi KUŞ DİYARI gönül dostlarımıza selamlar saygılar,ALLAH'a emanet ol.
Kardeşim ellerine sağlık sahibi tüylerince hayrını görsün ist selamlar
öncelikle çok çok teşekkür ederim çok değerli abilerim ve de kardeşlerim güzel temenni ve dilekleriniz için sahipleri tüyünce hayrını görsünler elimizden geldikçe vakit buldukça böylesi güzellikleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz herşey gönlünüzce olsun saygı ve sevgilerimle selamlarımla kardeşiniz Galip.

Fatih BALAS

Kadirli/OSMANİYE - Yetkili Bölge Temsilcisi

Galip kardeşim ellerine sağlık.Maşallah çok güzel oyun kuşları.Rabbim sahiplerine sağlıklı günlerde beslemek nasip eder İnşallah. Ş.Urfadaki bütün dostlarımıza saygılar selamlar.Allaha emanet ol...