• Sayfamız Bakımdan çıkmıştır

SİTE TASARIMI

KEŞPİRPOSTA

New Member
Sayın site yöneticileri

sitemizin daha güzel görünmesi için bazı önerilerim var .

sitenin en üstünde bulunan hareketli yldzlar çok hızlı birşekilde geçiş yapmakta bunu yavaşlata biliriz.
dalgalanan bayrak resminin hzını düşürebilirsek daha güzel olur .
''resim yükle'' bölümü biraz daha küçük ve yavaş olabilir . bu da gözlerin yorulmasını biraz engeller.
canlı tv ve radyo veya tv bu ikisinden birisi bana göre bulunması görüntü karabalıgından başka bir şey degil

şimdilik bu kadar .
saygılar sunarım

Anıl KAMIŞ

DİYARBAKIR - Yetkili Bölge Temsilcisi
Cevap: SİTE TASARIMI

Abdülhamit Kardeşim konuyla yönetimin en kısa zamanda ilgileneceğini düşünüyorum. Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Fatih YELEĞEN

FORUM YÖNETİCİSİ
Cevap: SİTE TASARIMI

Sayın site yöneticileri

sitemizin daha güzel görünmesi için bazı önerilerim var .

sitenin en üstünde bulunan hareketli yldzlar çok hızlı birşekilde geçiş yapmakta bunu yavaşlata biliriz.
dalgalanan bayrak resminin hzını düşürebilirsek daha güzel olur .
''resim yükle'' bölümü biraz daha küçük ve yavaş olabilir . bu da gözlerin yorulmasını biraz engeller.
canlı tv ve radyo veya tv bu ikisinden birisi bana göre bulunması görüntü karabalıgından başka bir şey degil

şimdilik bu kadar .
saygılar sunarım
Değerli Kardeşim;

Sitemize olan ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.Konu ile ilgili gerekli kontrollerimizi yapacağız ama müsait bir zaman.En uygun olan şeklin bu olduğunu düşünmüştük ama zamanım olursa web'cimizle gerektiği şekilde bir daha değerlendirme yapalım.Ortamımız adına tüm fikir ve düşünceleriniz bizler için çok değerlidir.Kendine çok iyi bak Şanlıurfa ilimizdeki tüm dostlara selamlar saygılar,Allah'a emanet ol.